ESNAFTAN BAŞKAN YALÇINKAYA’YA TAM DESTEK
Geri
13.03.2024 14:25

ESNAFTAN BAŞKAN YALÇINKAYA’YA TAM DESTEK

Seçim çalışmaları kapsamında 4’üncü esnaf buluşmasını gerçekleştiren Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya’ya esnaftan tam destek geldi. Başkan Yalçınkaya esnafa teşekkür ederek “Akçakale Türkiye'de sayılabilir bir ilçe olacak” dedi.

Akçakale Belediye Başkanı ve Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Mehmet Yalçınkaya, 4’üncü esnaf buluşmasına katıldı.

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden ve hem kendisine hem partisine destek isteyen Başkan Yalçınkaya, esnafla da sık sık bir araya geliyor. Esnafın talep ve önerilerini kulak veren Başkan Yalçınkaya son olarak 4’üncü esnaf buluşması programına ev sahipliği yaptı. Programa Akçakale Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımız Ömer Ay ile çok sayıda esnaf, nakliyeci ve şoför katıldı. Buluşmada Başkan Yalçınkaya esnafa yönelik yapılan ve yapılacak projeleri anlattı. Esnaf da taleplerini iletti.

BAŞKAN YALÇINKAYA: PROJELERİN HEPSİNİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ

Buluşma sonrası açıklama yapan Başkan Yalçınkaya esnafa desteklerinden dolayı teşekkür etti ve “Akçakale ayakta, esnafımız inanmış, başkanımız kararlı, Ziraat Odası eski başkanımız istikrarlı. Hepimiz gelecek bir Akçakale kurmak istiyoruz. Gelecek modern, müreffeh ve her şeyi ile donatılmış bir Akçakale istiyoruz. Projelerin hepsini hayata geçireceğiz. Akçakale Türkiye'de sayılabilir bir ilçe olacak. Biz esnafımızın bu desteğinden dolayı bu gayretinden dolayı bu çalışmasından dolayı bu inancından dolayı hepsini ayrı ayrı kutluyorum hayırlı olsun” dedi.

“ESNAF KARARINI VERDİ”

Başkan Ay ise esnafın Başkan’a tam destek verdiğini belirterek “Tüm esnaf kardeşlerimiz Yeniden Refah’a kararını verdi. Bizle yola evet dediler. Esnafa ve Akçakale halkına desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Seçim gününe kadar hiç durmaksızın her esnafı, nakliyeciyi şoförleri ziyaret edecek, desteklerini alacağız. Yolumuz hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Buluşma hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

DİĞER HABERLER