BAŞKAN YALÇINKAYA’DAN ZABITA EKİPLERİNE ZİYARET
Geri
08.05.2022 15:20

Akçakale Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nü ziyaret eden Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya “Hizmetin daha kaliteli hale getirilmesi için personelimizle birlikte gayret göstereceğiz” dedi.

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya Zabıta Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Başkan Yalçınkaya’ya ziyareti sırasında Başkan Yardımcısı Mehmet Yaşarer eşlik etti. Başkan Yalçınkaya, ziyarette zabıta ekiplerinin faaliyetleri hakkında bilgiler aldı ve çalışmalarla ilgili ekiplerle istişarelerde bulundu.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Yalçınkaya hedeflerinin daha iyi bir Akçakale’yi inşa etmek olduğuna dikkat çekerek “Akçakale Belediyesi’nin 3’üncü yılındayız. 3 yılda temel yatırımlarda çok büyük bir mesafe aldık. Doğalgazı, içme suyu, anayolu, ağaçlandırması, TOKİ’si, dershanesi, düğün salonu ve sayamayacağımız kadar eseri Akçakale’ye kazandırdık. Artık hizmetin daha kaliteli hale getirilmesi için personelimizle birlikte gayret göstereceğiz. Bugün zabıta ile bu işi masaya yatırdık. İnşallah bundan sonra zabıta faaliyetlerimiz şehrin daha iyi hizmet alması noktasında birlikte ne yapabilirizi konuştuk. İnşallah çok güzel hizmetlerimiz olacak” dedi.

Başkan Yalçınkaya daha sonra esnafı ziyaret etti hayırlı işler dileğinde bulundu. 

DİĞER HABERLER