BAŞKAN YALÇINKAYA İLE KIRSALIN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR
Geri
05.12.2020 20:00

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya, Kepezli- Uzunyol kırsal mahallelerinde yürütülen yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek, “Kırsal ve merkez mahalle ayrımı yapmadan çalışmalarımızı devam ettiriyoruz” dedi.

Akçakale Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kırsal mahallelerin yol ihtiyaçlarını gidermeyi sürdürüyor. Başkan Mehmet Yalçınkaya’da, bu kapsamda kırsal mahallelerde yürütülen çalışmaları yerinde inceliyor. Kepezli- Uzunyol kırsal mahalleleri arasında Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yürütülen çalışmaları yerinde denetleyen Başkan Yalçınkaya, işçilerden çalışmalara ilişkin bilgiler aldıktan sonra mahalle sakinleri ile görüştü. Yürütülen çalışmaların kısa bir zaman zarfında bitirileceğinin altını çizen Başkan Yalçınkaya, program çerçevesinde tüm kırsal mahallelerde yeni yol yapım çalışmalarının yürütüleceğini ifade etti.

Çalışmalara ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Mehmet Yalçınkaya, şunları söyledi:

“Kepezli- Uzunyol kırsal mahalleleri arasında Şanlıurfa Büyükşehir Belediyemizin gayreti, Akçakale Belediyemizin araçları ile stabilize yol yapım çalışmaları devam ediyor. Bizim insanımız bu hizmetlere layıktır fakat biz imkanlarımızı zorlayarak vatandaşlarımız için daha güzel hizmetler yapmayı amaçlıyoruz. Kırsal ve merkez mahalle ayrımı yapmadan çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Allah’ın izniyle yüzde 90 seviyesinde işlerimizi toparladık. Kış ayları öncesinde program dahilinde yol yapım çalışmalarımızı bölge bölge devam ettireceğiz. Yapılan tüm hizmetler, bölgemize hayırlı olsun.”

Mahalle sakinleri de, çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Mehmet Yalçınkaya’ya teşekkürlerini iletti.

DİĞER HABERLER