AKÇAKALE’DE YİNE YENİDEN ABDULHAKİM AYHAN DÖNEMİ BAŞLADI!
Geri
04.04.2024 18:41

2009-2019 tarihleri arasında 2 dönem üst üste belediye başkanlığı yapan tecrübeli isim Abdulhakim Ayhan, son yapılan seçimlerde de güven tazeledi ve bir kez daha belediye başkanı seçildi. Başkan Ayhan bugün mazbatasını alarak resmen göreve başladı ve birlik-beraberlik vurgusu yaptı.

31 Mart 2024 Mahalli İdari Genel Seçimlerinde halkın büyük teveccühünü kazanarak belediye başkanı seçilen Abdulhakim Ayhan mazbatasını teslim aldı.

Başkan Ayhan beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Fethi Solhan, meclis üyeleri, partililer ve vatandaşlarla İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’na gitti. Burada düzenlenen törenle İlçe Seçim Kurulu Başkanı mazbatayı Başkan Ayhan’a verdi. 2009-2019 tarihleri arasında 2 dönem üst üste belediye başkanlığı yapan Başkan Ayhan mazbatasını alarak siyasi kariyerinde 3’üncü kez belediye başkanı olmuş oldu.

BAŞKAN AYHAN: KİMSEYİ ÖTEKİLEŞTİRMEYECEĞİZ

Tören sonrası açıklama yapan Başkan Ayhan birlik ve beraberlik vurgusu yaparak “Uzun soluklu çalışma sonucu seçimi partimizin zaferiyle bitirmiş olduk. Göreve başlayıp partimize, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a layık olacağız inşallah. Bize oy verenden de vermeyenden de Allah razı olsun. Biz oy verene de vermeyene de  hizmet etmeye çalışacağız. Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. Hep beraber, ayrıştırmadan bu ilçeyi daha üst seviyede bir ilçe yapacağız. Seçim artık geride kaldı. Hepinize geldiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra Başkan Ayhan ve beraberindekiler belediyeye geldi. Kalabalık arasında belediye personelleri tarafından karşılanan Başkan Ayhan makam odasına geçerek tebrikleri kabul etti. Dualarla göreve başlayan Başkan Ayhan herkese teşekkür etti.

Tebrik kabulü sonrası hatıra fotoğrafı çekildi.

DİĞER HABERLER