OKUL BAHÇESİ KİLİTLİ PARKE TAŞI İLE DÖŞENDİ.
Geri
05.12.2020 22:00

Akçakale Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü 15 Temmuz ilkokul bahçesine kilitli parke taşı döşendi. Bahçedeki olumsuz görüntülerden kurtulan öğrenciler, nezih bir ortama kavuşmanın sevincini yaşadı.

Toprak olan okul bahçesinde yağışlı havalarda oluşan çamur nedeniyle öğrencilerin kullanabileceği alanın daralması ve görüntü kirliliğini önlemek için Akçakale Belediyesi harekete geçti. Akçakale Belediyesi Fen işleri Müdürlüğünce yapılan çalışmalar sonucu 15 Temmuz ilkokul bahçesine 4 Bin 200 metrekare kilitli parke taşı döşenerek, güzel bir görünüme kavuşturuldu. Okul yöneticileri ve öğrenciler, bu hizmetlerinden dolayı Akçakale Belediye Başkan Mehmet Yalçınkaya’ya teşekkür etti.

Okul bahçesine döşenen kilit parke sonrası olumsuz ortamdan kurtulan öğrencilerin yüzüne yansıyan mutluluğun her şeye bedel olduğunu ifade eden Yalçınkaya, 'Belediye olarak okullarımıza her türlü desteği vermeye hazırız. Çocuklarımıza sunacağımız katkı, geleceğimize yaptığımız en önemli yatırımdır. Bu bilinçle eğitim ve öğretime ayrı bir önem veriyoruz' dedi.

DİĞER HABERLER