BAŞKAN YALÇINKAYA’DAN YENİ YIL MESAJI
Geri
31.12.2021 11:19

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında “Yeni yılın bütün İslam alemine, bütün insanlığa ve herkese hayırlı olmasını niyaz ediyorum” dedi.

2021 yılına veda ederken Başkan Yalçınkaya bir kutlama mesajı yayımlayarak herkesin yeni yılını tebrik etti.

Mesajında bir yılda Akçakale’nin değişen çehresine dikkat çeken Başkan Yalçınkaya “Bir yılı geride bıraktık. Bir yılda Akçakale'ye, bölgemize çok şeyler yaptık. Çalışarak, üreterek yeni bir şehir inşa ettik. Ağaçları, caddeleri, aydınlatmaları, fabrikalarıyla bütün bunları yaptık. Bu önümüzdeki yılın bölgemize, bölge insanımıza, herkese barış, kardeşlik ve esenlik getirmesini Cenab-ı Hakk'tan niyaz ediyorum. Bölgemiz maalesef özellikle Akçakale sınırda bulunma hasebiyle 140 bin mülteci ilçemizde bulunuyor. Bunları misafir etmeye devam edeceğiz. Biz istiyoruz ki bölgede huzur, barış, istikrar olsun. Herkes kendi vatanında kalsın” dedi.

Mesajında barış ve istikrar temennisini vurgulayan Başkan Yalçınkaya şu ifadeleri kullandı:

“Bu duygu ve düşüncelerle önümüzdeki yılın pandemisiz, hastalıksız, barış, istikrar ve refah içinde olmasını dilerken herkesin de bu ülkenin bir ferdi olarak bu ülkenin geleceğine güvenerek, ülkemizin geleceğini hep aydınlık gördük. Bu badireleri aşacağız. Bu sıkıntıları gidereceğiz, geride bırakacağız. Ülke dünyanın merkezidir ve dünya merkezinde önemli gelişmeler olacak. Yeni yılın bütün İslam alemine, bütün insanlığa ve herkese hayırlı olmasını niyaz ediyorum.”

DİĞER HABERLER