ESNAFTAN BAŞKAN YALÇINKAYA’YA HİZMET TEŞEKKÜRÜ
Geri
27.11.2021 15:34

Aşağı çarşı esnafıyla bir araya gelen Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya talep ve önerileri dinlerken, esnaf da “Başkanımız Mehmet Yalçınkaya’nın başa gelmesi ile Akçakale'nin yüzü değişti” diyerek hizmetlerden dolayı başkana teşekkür etti.

7/24 Akçakale’yi gelecek yüzyıla hazırlayan Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya, hafta sonu mesaisinde de esnafla buluştu.

Beraberinde Meclis Üyesi Abdurrezzak Büyükaslan  ile aşağı çarşıya giden Başkan Yalçınkaya, esnafı tek tek ziyaret ederek hayırlı işler diledi. İlçeye yapılan hizmetler hakkında bilgiler veren Başkan Yalçınkaya kendisine iletilen talep ve önerileri de dinledi.  Beraberindeki ilgili müdürlere de taleplerin yerine getirilmesi için gerekli talimatlarda bulundu.

BAŞKAN YALÇINKAYA: AKÇAKALE HAK ETTİĞİ YERDE OLACAK

Ziyarete dair açıklamalarda bulunan Başkan Yalçınkaya ilçenin modern değişimine dikkat çekerek “Aşağı çarşıda esnaf ve şoför kardeşlerimiz ile beraberiz. Memleketi, geleceği, muhteşem Akçakale'yi konuşuyoruz. Çözüm yollarını konuşuyoruz. Allah'ın yardımı, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın gayreti, buradaki kardeşlerimizin çabaları ile inşallah Akçakale hak ettiği yerde olacak. Bu gayretle çalışıyoruz. Yolunu, suyunu, doğalgazını, bütün batıdaki medeni şehirlerde olan imkanları Akçakale'nin önüne getirdik. Önümüzdeki zamanda Akçakale bambaşka bir Akçakale olacak” dedi.

ESNAF: BAŞKANIMIZA ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Esnaf İsmail Kartal ise Başkan Yalçınkaya’ya hizmetlerinden dolayı şu sözlerle teşekkür etti:

“Başkanımız Mehmet Yalçınkaya’nın başa gelmesi ile Akçakale'nin yüzü değişti. Hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanımıza çok çok teşekkür ediyoruz.”

 

DİĞER HABERLER