MİMARLAR ODASI’NDAN AKÇAKALE BELEDİYESİ’NE ZİYARET
Geri
09.09.2021 10:11

Şanlıurfa Mimarlar Odası Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Akçakale Belediyesi’ni ziyaret etti. Heyetle görüşen Akçakale Belediye Başkan Yardımcısı Halef Karataş “Akçakale Belediyesi kenti Mimarlar Oda’mızın görüşleri ışığında geleceğe taşımaya çalışıyoruz” dedi.

Mimarlar Odası Şanlıurfa Şube Bakanı Ferhat Karadağ yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Akçakale Belediye Başkan Yardımcısı Halef Karataş’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette ilçe yapılan ve yapılacak projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Heyet Akçakale Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü İmar Birimi’nde çalışan teknik ekipleri de bir araya geldi. Başkan Yardımcısı Karataş heyete hediyeler takdim etti.

“DAHA MODERN ALANLAR İÇİN CİDDİ ÇALIŞMALAR YAPIYORUZ”

Ziyaret sonrası bir açıklamada bulunan Başkan Yardımcısı Karataş “Mezopotamya'nın bereketli topraklarının merkezinde bulunan Ortadoğu'ya açılan Akçakale'de bugün Şanlıurfa Mimarlar Odası Başkanı'mız Ferhat Karadağ ve yönetim kurulu üyelerinin bizleri ziyareti ziyadesiyle onurlandırdı. Kendilerine nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum. Biz Akçakale Belediyesi olarak kenti etkin bir şekilde idare eden Mimarlar Odamızın görüşleri ışığında geleceğe taşımaya çalışıyoruz. Kısa, orta ve uzun vadede planlar yaparak insanımıza daha modern, daha yaşanabilir alanlar oluşturulması noktasında ciddi çalışmalar yapıyoruz. Bunu da başkanımız ve ekibi ile beraber yağıyor olmaktan büyük bir onur ve gurur duyuyoruz” diyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


BAŞKAN KARATAŞ: ÇOK GÜZEL EKİP KURMUŞLAR

Oda Şube Başkanı Karadağ ise şöyle konuştu:

“Akçakale'nin geleceği için başkanımızın başkanlığında çok güzel bir ekip kurmuşlar. Ben inanıyorum ki Akçakale Belediyesi daha ileriye daha güçlü adımlarla ilerleyecek. Sıcak karşılama ve takdim edilen hediyelerden kendilerine teşekkür ediyorum.”

DİĞER HABERLER