BAŞKAN YALÇINKAYA: İLÇENİN HİZMETKARIYIZ
Geri
15.06.2021 12:15

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya ilçenin yeni mahalle muhtarlarını ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu ve “Muhtarı, milletvekili, belediye başkanı ile hepimiz bu ilçenin hizmetkarıyız” dedi.

Başkan Yalçınkaya ilçenin yeni mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Çeşitli sebepler ve vefatlar sebebiyle bazı mahalle muhtarlıkları için seçim yapıldı. Başkan Yalçınkaya da beraberinde Başkan Yardımcıları Navi Çokan, Halef Karataş ve Kırsal Hizmetler Sorumlusu İbrahim Guda ile yeni muhtarları evlerinde ziyaret etti. Bu kapsamda Düzce Mahalle Muhtarı Hasan Analay, Menzil Mahalle Muhtarı Kasım Tur, Akbilek Mahalle Muhtarı Mustafa Başak, Pekmezli Mahalle Muhtarı Ahmet Esmer, Vize Mahalle Muhtarı Mustafa Akdağ, Yediyol Mahalle Muhtarı İbrahim Güngör, Eke Mahalle Muhtarı Casım Birişik, Deniz Mahalle Muhtarı Musa Buğlan ve Buket Mahalle Muhtarı Halil Yaruk ile görüştü.

Muhtarların talep ve önerilerini dinleyen Başkan Yalçınkaya hayırlı olsun temennisinde bulunarak “Muhtarlar bizim buradaki en önemli yardımcılarımız. Birlikte bu ilçeyi idare ediyoruz. Sorunları dinliyoruz. Sorunların çözümü noktasında biz elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Hep birlikte bir ekip olarak muhtarı, milletvekili, belediye başkanı ile hepimiz bu ilçenin hizmetkarıyız. Hizmet etmeye de devam edeceğiz. İnşallah güzel hizmetler yaparız” dedi.

Muhtarlardan ziyaretlerinden dolayı Başkan Yalçınkaya ve beraberindekilere teşekkür etti.

 

DİĞER HABERLER