BAŞKAN YALÇINKAYA SÖZ VERMİŞTİ, ÇALIŞMA BAŞLADI
Geri
14.04.2021 08:52

Mahalle toplantılarında kırsalda parke taşı müjdesi veren Başkan Yalçınkaya sözünü tuttu ve Seyitveren Kırsal Mahallesi’nde parke taşı döşenmeye başlandı.

Akçakale’de Başkan Mehmet Yalçınkaya döneminde üst yapı çalışmaları ile ilçenin çehresi değişmeye devam ediyor.

Göreve geldiği günden bu yana seçim vaatlerini tek tek hayata geçirerek sözünü verdiği projelerin bir hayal olmadığını gösteren ve ilçeyi ilklerle tanıştıran Başkan Yalçınkaya üst yapı çalışmalarına da önem veriyor. Bu kapsamda merkez ve kırsal ayrımı yapılmaksızın iş makinaları üst yapı çalışmalarına aralıksız devam ederken son olarak Başkan Yalçınkaya kırsal mahalleler için sözünü verdiği parke taşı çalışmalarını da başlattı.

Daha önce mahalle toplantısında sözünü verdiği için çalışmalar ilk olarak Seyitveren Mahallesi’nde başladı. Başkan Yalçınkaya da beraberinde Mahalle Muhtarı İsmail Şahin ile beraber çalışmaları yerinde denetledi ve kendisi de parke taşı döşedi.

Çalışmalara dair açıklamalarda bulunan Başkan Yalçınkaya “Yıllardır hem çamurla hem toprakla hem tozla boğuşan bir köyümüz. Hazırlıklarımızı yaptık, çalışmaya başladık. Parke taşını döşüyoruz. Burası mükemmel bir yer olacak. Bu gayretle gece gündüz demeden arkadaşlarımızın hizmetinde çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah önümüzdeki zaman içerisinde büyük köylerimizin hepsine ulaşmayı hedefliyoruz. Bu hizmetlerin buradaki kardeşlerimize hayırlı uğurlu olmasını Cenabı Hakk’tan niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.

Muhtar Şahin de Başkan Yalçınkaya’ya teşekkür etti.

 

DİĞER HABERLER