AKÇAKALE’DE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR.
Geri
05.12.2020 22:00

Akçakale Belediye başkan yardımcısı Ahmet Toprak ve meclis başkan vekili Şerif Bozkurt Akçakale Şanlıurfa yolu ve sevimli kırsal mahallesinde devam eden sıfır asfalt ve beton yol yapım çalışmalarını denetleyerek çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldılar.

Göreve geldiği günden bugüne Akçakale’nin çehresini değiştirmeyi hedefleyerek, bu doğrultuda çalışmalar yapan Başkan Mehmet Yalçınkaya’nın girişimleriyle Akçakale- Bolatlar karayolunda sıcak asfalt çalışması ve Sevimli ve Şekertepe kırsal mahallesi arasında devam eden çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Çalışmaları yerinde denetleyen Akçakale Belediye başkan yardımcısı Ahmet Toprak ve meclis başkan vekili Şerif Bozkurt, Akçakale- Bolatlar kara yolunda araç trafiği tek şeride e düşürülerek kazı Kazı çalışmaları devam ediyor. ihalesi Şanlıurfa Büyükşehir tarafından ihalesi yapılan Sevimli, Şekertepe kırsal mahalleleri arası stabilize çalışması tamamlandı beton yol öncesi menfezler tamamlanarak beton çalışmalarına başlanacak.

Hizmetlerin hız kesmeden devam edeceğini ifade ederek vatandaşlarla hemhal olmaya ve sahada olmaya devam edeceğinin altını çizen Akçakale belediye başkanı Mehmet Yalçınkaya, Akçakale- Bolatlar karayolu için Diyarbakır bölge müdürlüğüne ve Şanlıurfa Büyük şehir belediye başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür etti.

DİĞER HABERLER