Akçakale Belediyesi Resmi Web Sitesi
mersin escort

 

Ecz.Abdülhakim AYHAN

 

Özgeçmiş Başkan'a Mesaj Mesaji Projeleri

 

 

 
Adınız Soyadınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Cep Numaranız

Ramazan Yardım Kolilerinin Dağıtımına Başladık

Ankara büyük şehir belediyesinin destekleri ile Akçakale belediyesi ilçe merkez ve kırsal mahallerde tespit edilen ihtiyaç sahibi Bin aileye ramazan kolisi dağıtımı devam ediyor.
Akçakale Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Ramazan ayı boyunca yapacağı gıda yardımı, 114 mahallede yaşayan ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.
Akçakale Belediyesi tarafından ilk dağıtımı yapılan yardım kolilerinin dağıtımına Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan’ın eşi Ayşenur Ayhan, Akçakale Belediyesi destek hizmetleri müdürü İbrahim Akkurt ve belediye başkan yardımcısı Naciye Kurt katıldı.
Yüzlerce yardım kolisinin ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığı organizasyonda konuşan Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan’ın eşi Ayşenur Ayhan ; “Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere paketlediğimiz koliler Belediyemiz görevlilerince dağıtımı yapılacaktır. Akçakale Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü yürüttüğü bu çalışma kapsamında ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı yapıyoruz. Yürütülen bu çalışma kapsamında ihtiyaç sahiplerini tespit ederek burada hazırladığımız kolileri onlara birebir teslim ediyoruz. Başkan yardımcılarımız ve diğer görevliler bu çalışmaları yakından takip ediyor. Hedefimiz; Milletimizin mutluluğudur. Kimsesizlerin kimsesi olabilmek adına Akçakale Belediyesi olarak ihtiyaç sahiplerine hem gıda, hem de diğer yardım ve etkinlikler ile ulaşmaya çalışıyoruz. Resmi olarak arkadaşlarımız dağıtımlara başladılar. Yardım alan vatandaşların gerçekten bu yardıma ihtiyaçları olup olmadıklarını araştırıyorlar. Yardıma ihtiyacı olanlara bu paketler veriliyor ve adreslerine kadar götürülüyor. Bu arada unutmadan Anakara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın melih gökçek beye bizlere vermiş olduğu önemli desteklerinden dolayı da çok teşekkür ediyoruz.” Dedi.
Yardım kolileri 5 kişilik bir ailenin yaklaşık 2 aylık ihtiyacını karşılayacak şekilde oluşturuldu. Her aileye 5 koli şeklinde dağıtılan yardım paketlerinin dördünde temel gıdalardan oluşurken bir pakette de genel temizlik
Kadıköy sex shop için tıklayınız.ürünleri bulunuyor. Paketler içerisinde 10 kg Makarna, 5 lt Ayçiçeği yağı, 5 kg Un, 2 kg Arpa Şehriye, 1 kg Çekirdeksiz Kuru Üzüm, 3 kg Çay, 6 kg Çay Şekeri, 4 kg Reçel, 2 kg Tahin Helva, 5 kg Pirinç, 5 kg Kuru Fasulye, 3 kg Nohut, 5 kg Bulgur, 2 kg Zeytin, 3 kg Peynir, 2 kg Domates Salçası, 3 kg Tuz, Çamaşır Suyu, Banyo Sabunu, Toz Deterjan, Sıvı Bulaşık Sabunu ve muhtelif temizlik malzemeleri bulunuyor.
Akçakale Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ile 114 Mahalle Muhtarının ortak çalışması neticesinde tespit edilen ihtiyaç sahiplerine Ramazan ayı boyunca yardım kolileri dağıtımına devam edilecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


PAYDAŞ ECZANESİ 411 35 55 MEHMET AKİF ERSOY CD. NO:31/C AKÇAKALE
0
24.10.2014 İSA TANKUŞ Taziyesi : Tedaş Yanı Azmi Ertugrul Taziye Evi
0
ŞANLIURFA©2017 | Akçakale Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü