Akçakale Belediyesi Resmi Web Sitesi
mersin escort

 

Ecz.Abdülhakim AYHAN

 

Özgeçmiş Başkan'a Mesaj Mesaji Projeleri

 

 

 
Adınız Soyadınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Cep Numaranız

Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı.

Akçakale Belediyesi Haziran ayı meclis toplantısı Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan başkanlığında düzenlenen toplantı ile gerçekleşti. Toplantıda, önceden belirlenen gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.
Akçakale Belediyesi meclis toplantı salonunda gerçekleştirilen birleşimin açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan; Mübarek Ramazan ayının Akçakale’mize, Urfa’mıza, Ülkemize ve tüm İslam âlemine hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak açtı.
Meclisinin bu ayki ana gündem maddesi keçili mahallesi 1/1000 lük imar plan tadilatıydı. Toplantıda imar planı tadilatı görüşülerek oy birliğiyle kabul edilerek karara bağlandı.
15 belediye meclis üyesinin imzası ile Sigara ve alkolle mücadele, Engelsiz hayat ve tarım komisyonu kurularak komisyon üyeleri seçildi.
Penis PompasıToplantı sonrası açıklamalarda bulunan Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan: “Öncelikle tüm İslam âleminin ramazan ayını kutluyorum. Ramazan bu yıl bizlere ülkemize özelikle İslam dünyasına birlik, beraberlik, barış ve kardeşlik getirsin. Haziran ayı meclis toplantımızı gerçekleştirdik. İmarla ilgili keçili mahallesi imar planında tadilat yapılacak. Bazı komisyonlara üyeler seçtik. Komisyonlara seçilen tüm belediye meclis üyesi arkadaşlarımı kutluyor ve onlara başarılar diliyorum. ‘Akçakale İçin En İyisi’ sloganıyla durmadan yılmadan çalışmalarımıza Ramazan ayı içerisin dede devam edeceğiz.” Dedi.
Son olarak Akçakale Belediyesinin Akçakale spor’a yaptığı yardımlar ve ilçede devam eden ilaçlama çalışmaları hakkında meclis üyelerine kısa bir brifing verilerek Haziran ayı meclis toplantısı sona erdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


PAYDAŞ ECZANESİ 411 35 55 MEHMET AKİF ERSOY CD. NO:31/C AKÇAKALE
0
24.10.2014 İSA TANKUŞ Taziyesi : Tedaş Yanı Azmi Ertugrul Taziye Evi
0
ŞANLIURFA©2017 | Akçakale Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü